Raestauracja Fado
kulinarna podróż w poszukiwaniu prawdziwie stropolskich smaków.

Goszcząc w Restauracji Fado mieszczącej się w Hotelu Fado w samym centrum miasta mają Państwo okazję do skosztowania dań, gdzie menu jest dostosowywane do pór roku. Specjalnością Szefa Kuchni są dania kuchni polskiej i regionalnej, czerpiące najlepsze z historii tego miejsca. Obiekt ten wśród Gorzowian ma szczególne znaczenie, gdyż juz w latach 90-tych XIX wieku powstała tu pierwsza restauracja.

Przekraczając próg odrestaurowanych drzwi , pochodzących z XIX -wiecznego pałacu trafiamy do kameralnych wnętrz, które są w stanie przyjąć 40 Gości. Wyjątkowa atmosfera "Fado" tworzy wystrój z początków ubiegłego wieku. Odrestaurowany piec kaflowy, doskonale dobrane dodatki oraz subtelna muzyka umilą oczekwianie na to co w Fado najlepsze - jedzenie.

Starannie wyselekcjonowane menu w subtelnej i nowatorskiej aranzacji Szefa kuchni zaspokoi nawet najbardziej wysublimowane gusta. Liczne nagrody i wyróznienia przyznane przez czołowych polskich i międzynarodowych restauratorów potwierdzają klasę restauracji.

Wiosną i latem zapraszmy Państwa do ogrodu letniego, tworzącego niepowatarzalną aurę dyskrecji w centrum miasta. Jesienią i zimą podejmiemy Państwa w ciepłych wnętrzach przy piecu kaflowym.

Godziny otwarcia Restauracji :
Poniedziałek- sobota godzina 13.00-22.00
Niedziela nieczynne

Rezerwacje : tel 95 7388 800